Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul ' da 2011 yılında temeli atılan firmamız bilişim sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.Profesyonel tasarım, e-bülten, e-ticaret, dijital katalog, portal - kurgu ve tasarım hizmetleri sunmakta olan bir kuruluştur.Arslantaş Bilişim hizmetleri çalışanları olarak sahip olduğumuz bilgi ve tecrübelerle yüklendiğimiz sorumlulukların bilincindeyiz.

İnsanların gelişmesi ,yeni ufuklar peşinde koşması ve internet ile birlikte sınırsız bilgiye erişebilme imkanı sağlamaktadır.Bizlerde kurulduğumuz ilk günden bu yana dünyada oluşan bu yeni durumla, teknolojiyi daima yakından takip etmekteyiz.

Web tasarım aşamaları nelerdir?

Dökümanların tarafımıza ulaşmasını takiben birkaç gün içerisinde web siteniz için demo çalışmanız test bağlantısından siz müşterilerimize sunulur.

Görüşleriniz doğrultusunda web sitenizin tasarımı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılıp çalışmaya devam edilir.

Dileyen kuruluşlara Illustrator ile banner ve logo gibi çalışmalar da yapılır. Firma renklerine ve sektörüne uygun tasarımlar gerçekleştirilir.

Revizeleri tamamlanıp onaylanan tasarım ekibimizce kodlanarak demo haline getirilir ve içerikler eklenerek görüntülenmesi sağlanır.

Web sitesi tasarımının onaylanması durumunda, size özel veritabanı ve web programlama çalışmasına başlanır.

Biz Kimiz?

 • Misyonumuz

  Devamlı gelişen ve kendini yenileştiren yapısıyla her zaman daha iyi bir hizmet sunmak bizim için çok önemlidir. Amacımız müşterilerimizin beklentilerine uygun projeler tasarımlar geliştirerek memnuniyeti sağlamaktır.

  *Müşterilerimize karşı her zaman şeffaf ve dürüst olmak
  *Yaptığımız işlerin her birinde Yaratıcılığımızı konuşturmak
  *Müşterilerimize karşı güvenirlilik sağlamak
  *Bütün bu maddeleri uygulamaya döktüğümüz takdirde Marka bilinirliğimizi artırmak amacımız ve hedefimizdir.
 • Vizyonumuz

  Yaptığımız işlerin iyi veya çok iyi olması bizim için en başta gelen faktörlerden değildir.İş ahlakını üstün tuttuğumuz, çizgimizi koruduğumuz ve inatla çalıştığımız sürece yaptığımız bütün işlerin kalitesi ön plana çıkmış olacaktır.

  Şirketimizin bünyesi çalışanları bilgi ve tecrübeleriyle üzerlerine aldıkları sorumluluk duygusu ile hareket eder. Başarı uyulan kuralların art arda gelmesiyle oluşan bir faktördür.

  Teknolojiyi yakından takip ederek literatüre hakim olmayı sürdürerek bilgi seviyemizi en üst düzeyde tutmak için hassas davranmaktayız. Teknoloji ve iletişim desteği ile şirketimizi en iyilerin arasına taşımak ve markalaşmak için elimizden geleni yapmaktayız.
 • Kalite Politikamız

  Arslantaş Bilişim için kalite, müşteri isteklerine uygunluktur. Müşteri istekleri, sadece ürün kalitesini değil; ürünü sunarken ortaya koyduğumuz hizmeti de kapsar. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, kaliteli ürün sunmayı kendine benimsemiştir. Genç ve dinamik kadrosuyla müşterilerinin taleplerine karşılık verme amacı ile bünyesinde ki dinamizmi yaptığı işlere en etkili ve modern şekilde yansıtan Arslantaş Bilişim, sizi de yaratıcı ve yenilikçi dünyasına davet ediyor...